Respektujete maximální povolenou rychlost? A respektujete zákaz předjíždění? Pokud ano, dle mých zkušeností patříte mezi světlé výjimky.

Na videu projíždím opravovaným, cca kilometr dlouhým úsekem městského obchvatu, kde několik řidičů jasně dokazuje, že morálka jim mnoho neříká. V těchto místech jezdím i několikrát denně a to, co je zachyceno na videu, je naprosto běžný, řekl bych, ještě ten lepší stav. Občas jdou vidět i mnohem horší kousky a ani dopravní nehody nebyly výjimkou.

Napište mně do komentářů, co si o tom myslíte? Jsem já ten špatný, jsem silniční špunt nebo je v pořádku, že zákon respektuji a ostatní kolem mě ohrožují? A co vy? Respektujete předpisy?

Pokud se v předpisech ne zcela orientujete, mohu Vám nabídnout školení řidičů firemních vozidel.

 

Mohlo by se Vám hodit

The following two tabs change content below.
Jsem nadšený "bezpečák!" Bezpečností práce žiji a bezpečnost práce mě živí. Služby bezpečnosti práce, požární ochrany, firemní ekologie a revizí zařízení poskytuji všem podnikajícím fyzickým i právnickým osobám. Bez rozdílu na jejich velikost či obor zaměření. Kromě toho také pořádáme praktické kurzy první pomoci a ve svém e-shopu nabízím vzorovou dokumentaci BOZP ke stažení.