Pracovní úrazy [balíček]

399,00  s DPH / 329,75  bez DPH

Pracovní úrazy jsou nemilou součástí bezpečnosti práce. Pokud k nim dojde, je potřeba mít vše v pořádku. Jestliže se již nechcete s agendou pracovních úrazů nadále trápit, využijte unikátní balíček vzorových dokumentů k pracovním úrazům.

Katalogové číslo: saw_14B Kategorie: , , Štítek:

Vzorová dokumentace pro řešení pracovního úrazu – proč si ji stáhnout?

Díky balíčku získáte sadu vzorových dokumentů za zvýhodněnou cenu, které Vám pomohou vypořádat se s každým pracovním úrazem. Vzorová dokumentace pro řešení pracovního úrazu Vám pomůže každý úraz nejen úspěšně evidovat, ale také ohlásit a odškodnit.

Nezapomeňte na to, že povinnosti ve vztahu k pracovním úrazům jsou velmi striktní a je nutno dodržet jak formální náležitosti (obsah a vzhled jednotlivých dokumentů), tak i náležitosti časové. Vše vyplývá ze zákoníku práce.

 

Stáhněte si vzory dokumentů ještě dnes!

Ze zkušeností vím, že pokud k úrazu dojde a zejména k úrazu vážnému, zpravidla nebudete mít čas na hledání nebo dokonce vytváření dokumentů. Je proto lepší být vždy připraven, než-li zaskočen.

 

Co balíček vzorů obsahuje?

saw_14b01 Kniha úrazů
saw_14c01 Záznam o úrazu
saw_14c02 Záznam o úrazu – hlášení změn
saw_14c03 Doklad o předání záznamu zaměstnanci
saw_14c02 Záznam z jednání odškodňovací komise

 

Vzor knihy úrazů

Kniha úrazů slouží k evidenci všech pracovních i nepracovních úrazů. Do knihy je nutno evidovat každý úraz zaměstnance nebo každý úraz, který se stane na vašem pracovišti (externisté, návštěvy apod.).

Jedno originální vyhotovení záznamu z knihy úrazů, má právo získat i úrazem postižený zaměstnanec. Je to pro něj důkaz o tom, že úraz ohlásil.

Vzorová kniha úrazů dopovídá požadavkům právních předpisů. Evidenční listy si můžete tisknout v jakémkoliv množství. Kniha tak může sloužit opravdu dlouho a je tak levnější alternativou za často nekvalitní tištěné knihy z papírnictví (zpracované dle dřívějších právních předpisů).

 

Vzor záznamu o úrazu

V případě pracovního úrazu s pracovní neschopností delší než 3 kalendářní dny, musíte sepsat záznam o úrazu. Jeho obsah je opět striktně daný. Bohužel naši zákonodárci nařídí, jak má záznam vypadat, použitelný vzor nám ale neposkytnou.

Záznam o úrazu se zasílá na stanovené orgány a instituce – zejména inspektorát práce a pojišťovny a to do zákonem stanovené lhůty.

Vzor záznamu o úrazu je vypracován tak, aby Vám maximálně usnadnil jeho vyplňování. Díky interaktivním polím stačí jen zaškrtávat a dopisovat do kolonek. Samozřejmostí je, že záznam odpovídá požadavkům právních předpisů.

 

Vzor záznamu o úrazu – hlášení změn

Jelikož záznam o úrazu musíte odeslat do zákonem stanovené lhůty, často se stane, že po jeho odeslání dojde ke změnám informací v něm uvedeným. Objasnění nových příčin a okolností pracovního úrazu nebo jen prostě ukončení pracovní neschopnosti – datum tohoto ukončení je nutno do záznamu uvést.

V takovém případě musíte tyto změny zapsat do záznamu o úrazu – hlášení změn a opět odeslat na stanovené orgány a instituce.

I vzorový záznam o úrazu – hlášení změn je vypracován tak, aby Vám maximálně usnadnil jeho vyplnění.

 

Doklad o předání záznamu o úrazu (hlášení změn) zaměstnanci

Jedno originální vyhotovení záznamu o úrazu, popř. i záznamu o úrazu – hlášení změn, musíte předat úrazem postiženému zaměstnanci, popř. též pozůstalým. Toto se v praxi často neděje nebo se to děje neprokazatelně. V případě dokazování před soudem, pak můžete mít značný problém.

Využijte proto tento doklad a záznamy o úrazu předejte zaměstnanci vždy prokazatelně tak, abyste to kdykoli dokázali.

 

Vzor formuláře záznam z jednání odškodňovací komise

Chcete se zprostit své odpovědnosti za pracovní úraz? Pak je záznam z jednání odškodňovací komise určen právě Vám. Nejen, že pomocí něj snadno určíte, dle kterého § se odpovědnosti zprostíte, ale formulář Vám pomůže i se stanovením míry zproštění se a výše náhrady zaměstnanci.

 

Získejte profesionální řešení pro řešení pracovních úrazů

Vzorová dokumentace pro řešení pracovního úrazu je skutečně profesionálním řešením. Tato dokumentace již byla použita pro řešení stovek pracovních úrazů. Nyní máte i vy, možnost tyto dokumenty využít a získat za velmi výhodné ceny.

 

Zjistěte o pracovních úrazech více informací

Pokud Vás zajímá, jak pracovní úrazy řešit, určitě nepřehlédněte článek Pracovní úraz – proplujte jeho řešením a odškodněním

Format

Narocnost

Podminky

Predpisy

Prokoho

,

Typ Produktu

Upravitelnost

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Pracovní úrazy [balíček]”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Řekněte o tom ostatním...

Sdílejte tento vzor se svými přáteli a pomozte tak ostatním!

Scroll to Top