Služby bezpečnosti práce a požární ochrany SAW

Služby bezpečnosti práce a požární ochrany, která vám nabízím a poskytuji, mají za cíl chránit životy a zdraví osob a tím i vás - zaměstnavatele, současně však i šetřit váš čas i peníze a prostředky. 
Ve spolupráci s kolegy - odborníky na dílčí oblasti bezpečnosti, proto poskytujeme služby v maximální kvalitě, vždy přizpůsobené vašim potřebám, aby celá agenda nebyla jen plněním byrokratických povinností, ale aby skutečně dávala smysl!

Jsem Ing. Vít Hofman
a udělám vaše podnikání bezpečným

Kontaktujte mě!
Outsourcing BOZP

Outsourcing bezpečnosti práce (BOZP)
Outsourcing požární ochrany (PO)

Outsourcing = ideální řešení pro všechny ty, kteří chtějí maximum povinností na úseku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), požární ochrany (PO) a dalších souvisejících oblastní, jako jsou např. hygiena práce, revize technických zařízení a zajištění první pomoci, delegovat a mít tak více prostoru soustředit se na samotné priority svého podnikání!
Dozvědět se vícePoptat outsourcing
Služby bezpečnosti práce SAW

Služby bezpečnosti práce (BOZP)

Máte zájem o školení bezpečnosti práce, zpracování dokumentace či provedení např. roční prověrky BOZP? Nebo u Vás došlo k pracovnímu úrazu a potřebujete pomoci s jeho šetřením?
Chcete se v bezpečnosti posunout kupředu a dělat věci tak, aby dávaly smysl?

Nejen s tím Vám mohu pomoci!

V oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) nabízím nadstandardní rozsah služeb. Nejen výkon odborně způsobilé osoby v prevenci rizik a vše, co k tomu patří, ale i další činnosti. Záběr je od ryzí bezpečnosti, až po ergonomii práce, hygienu práce a pracovnělékařské služby.
Služby bezpečnosti tak dostávají zcela jiný, komplexní rozměr!
Více o službách BOZPPoptat služby BOZP
Služby požární ochrany SAW

Služby požární ochrany (po)

Nabízím Vám nejen výkon odborně způsobilé osoby – technika požární ochrany, kdy pro Vás splním všechny požadavky stanovené zákonem, ale služby nad rámec této odbornosti, aby věci dávaly smysl a činnosti do sebe zapadaly.

Zejména začlením Vaše činnosti do kategorií požárního nebezpečí, vypracuji dokumentaci požární ochrany, provedu školení a odbornou přípravu požární ochrany, provedu kontroly na úseku požární ochrany, včetně preventivních požárních prohlídek a pomohu Vám i s organizací cvičného požárního poplachu.
Činnosti budu navíc koordinovat tak, aby dávaly smysl i ve vztahu k systému řízení BOZP.
Více o službách POPoptat služby požární ochrany
Kurzy první pomoci SAW

kurzy a školení první pomoci

Přestože se zaměřujeme na kurzy první pomoci pro firmy, kde díky zkušenostem z šetření pracovních úrazů, můžeme poskytnout skutečně relevantní informace, poskytujeme kurzy první pomoci i pro jednotlivce či skupiny fyzických osob.

Všechny kurzy kladou důraz na praktický nácvik jednotlivých technik první pomoci, teorie je přednášena pouze v omezené a nezbytně nutné míře.

Kromě zkušenostní z reálných pracovních úrazů, jsou do kurzů rovněž aplikovány zásady a zkušenosti ze záchranářské praxe, díky čemuž jsou kurzy skutečně unikátní a pro absolventy velmi přínosné.
Více o kurzech první pomociPoptat kurz první pomoci
Revize technických zařízení SAW

revize a kontroly zařízení

Všechny provozované stroje, technická zařízení, přístroje a nářadí, podléhají pravidelným kontrolám nebo revizím.

Nabízíme vám kvalitní provedení revizí a kontrol:

 • požárně bezpečnostních zařízení
 • věcných prostředků požární ochrany
 • elektrických zařízení (instalace, stroje, ruční nářadí, spotřebiče, prodlužovací kabely a zařízení pro ochranu před účinky atmosférické a statické elektřiny)
 • plynových zařízení (plynovody, plynové spotřebiče, kotle, kotelny)
 • tlakové zařízení (tlakové nádoby stabilní)
 • zdvihací zařízení (jeřáby, zdvihací plošiny a jiná zdvihadla)
Více o revizích a kontrolách zařízeníPoptat revize a kontroly zařízení
SAWAPP - cloudová aplikace ke správě pracovnělékařských prohlídek

Kontaktní informace

Ing. Vít Hofman

IČO: 020 65 681
DIČ: CZ8602215072
Města Mayen 1536
686 01 Uherské Hradiště
0
  0
  Přehled nákupu
  Jen 250  vás dělí od dárku zdarma!
  250 
  Váš košík je prázdnýZpět do obchodu
   Použít kupón
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram