Prezenční listina školení BOZP

Prezenční listina školení BOZP

121  s DPH / 100  bez DPH

Zaměstnavatel musí provádět školení o právních a ostatních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. A jak jej dokladovat? Snadno. Díky našemu unikátnímu vzoru prezenční listiny školení BOZP!

Díky vzoru snadno prokážete nejen samotné provedení školení, ale co je důležité, tak i to, že všichni školení výkladu rozuměli a pochopili jej!

Prezenční listina školení BOZP

Prezenční listina školení BOPZ – poměrně zlidovělý název dokumentu, který primárně slouží jako záznam o provedeném školení BOZP.

Bohužel stále velká spousta zaměstnavatelů používá naprosto nevhodné, doslova amatérsky vytvořené prezenční listiny.

Amatérská prezenční listina může znamenat, že v případě potřeby, nebudete schopni prokázat všechny potřebné skutečnosti, ve vztahu k provedenému školení.

Přitom provést a následně doložit, že zaměstnanci byli proškoleni o právních a ostatních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, je jednou z nejdůležitějších povinností každého zaměstnavatele.

 

V čem Vám vzorová prezenční listina pomůže?

Vzorová prezenční listina Vám zejména pomůže řádným způsobem prokázat provedené školení BOZP. Díky ní snadno prokážete, koho, kdy, jak dlouho, kým a z čeho jste školili. Díky unikátnímu prohlášení navíc zaměstnanec řádně stvrdí, že školení skutečně porozuměl.

Při použití vzorové prezenční listiny se nemusíte již více obávat, že Vám inspektoři nebo ještě hůře soud, napadnou provedené školení jako neplatné!

 

Školení BOZP je mnoho druhů. K jakému školení prezenční listina slouží?

Vzorová prezenční listina je vytvořena tak, aby byla použitelná pro jakékoli školení, prováděné dle zákoníku práce. Tj. např. pro školení BOZP vedoucích zaměstnanců, zaměstnanců, řidičů firemních vozidel – tzv. referentů, řidičů manipulačních motorových vozíků, prací ve výškách, obsluhy tlakových nádob stabilních, obsluhy plynových zařízení, jeřábníků, vazačů a dalších.

Prezenční listina totiž tvoří přílohu k osnově školení - písemně stanovenému obsahu školení. Tuto osnovu stačí do listiny uvést a není problém ji použít. Jedná se tedy o velmi všestranný dokument / formulář, který oceníte např. i v případě provádění seznámení zaměstnanců o pracovním úraze nebo jiných, mimořádných školení.

 

Je použití prezenční listiny povinné?

Školení bezpečnosti práce povinné je. Povinností je tedy i provedení dokladu o takovém školení. A bez prezenční listiny, toto nemusí být vůbec jednoduché. Díky prezenční listině nejen že získáte jednoduchý přehled o tom, kdo se školení účastnil a kdo na něm chyběl, ale budete mít v ruce i neprůstřelný důkaz o provedení školení!

Další informace

Typ Produktu

Format

Narocnost

Podminky

Predpisy

Prokoho

, ,

Stran

Upravitelnost

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Prezenční listina školení BOZP“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat...

SAWAPP - cloudová aplikace ke správě pracovnělékařských prohlídek

Kontaktní informace

Ing. Vít Hofman

IČO: 020 65 681
DIČ: CZ8602215072
Města Mayen 1536
686 01 Uherské Hradiště
0
  0
  Přehled nákupu
  Jen 250  vás dělí od dárku zdarma!
  250 
  Váš košík je prázdnýZpět do obchodu
   Použít kupón
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram