Ing. Vít Hofman | SAW - Logo (www.sawuh.cz)
SAWAPP - cloudová aplikace ke správě pracovnělékařských prohlídek

Postery bezpečnosti práce, které musíte mít!

Autor článku: Ing. Vít Hofman
Datum publikování: 15. 2. 2020
Kategorie příspěvku: 
Štítky: 
0
(0)

Připravili jsme pro vás sadu bezpečnostních pokynů v podobě grafických posterů, které skvěle doplní vaše pracoviště a podpoří kulturu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Postery si nyní můžete za zvýhodné ceny zakoupit na e-shopu BOZPkestazeni.cz.

Jaké postery nabízíme?

V době psaní tohoto článku nabízíme 10 posterů v podobě bezpečnostních pokynů a dvě karty první pomoci. Nabídka se však průběžně rozšiřuje.

Vybírát můžete s posterů zaměřených na bezpečnost práce s elektrickými spotřebiči a ručním nářadí, motorovými vozíky, ale i postery zaměřené na bezpečnost a ochranu zdraví při práci s vyhrazenými technickými zařízeními, jako jsou kompresory (tlakové nádoby stabilní), mostový jeřáb nebo tlakové láhve na technické plyny.

K čemu postery slouží?

Postery slouží k podpoře bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Pomocí jednoduché grafiky a stručných textových informací shrnují nejdůležitější zásady BOZP při práci s konkrétními zařízeními nebo při konkrétních činnostech.

Pro zaměstnance jsou zajímavé a rádi se nad nimi pozastaví. Pokud je umístíte na pracoviště, budou mít zaměstnanci nejdůležitější zásady vždy před očima - takové zásady se potom porušují hůře!

Postery jsou ideálním a důležitým doplňkem školení BOZP a vnitřních předpisů BOZP. Navíc skvěle zpestří pracoviště a dají všem na vědomí, že zde se o kulturu bezpečnosti pečuje!

Postery se prodávají tištěné nebo digitální?

Postery prodáváme v digitální podobě - jako tzv. digitální obsah. Zakoupením získáte poster ve formátu *.PDF v tiskové kvalitě. Ten si následně buď sami nebo prostřednictvím profesionální tiskárny vytisknete v množství a velikostech dle vašich potřeb. Postery jsou připraveny k tisku na formát A4. Menší formáty nejsou pro zachování čitelnosti doporučeny, ale větším se meze nekladou. A3 může být skvělou volbou!

Nemáte v nabídce poster, který bychom potřebovali...

Pokud v naší nabídce chybí poster, který by se hodil právě na vaše pracoviště, neváhejte nás kontaktovat na info@bozpkestazeni.cz - jsme ochotni, pokud to bude v našich silách, připravit poster na míru vašim požadavkům. Vše je na vzájemné domluvě, tak se rozhodně nezdráhejte ozvat.

Byl pro vás článek užitečný?

Klikněte na hvězdičky pro ohodnocení článku.

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Doposud nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo článek ohodnotí. Děkuji.

Pokud se vám článek líbil...

Sledujte mě na sociálních sítích.

Omlouvám se, že pro vás nebyl tento článek užitečný a děkuji za vaši zpětnou vazbu.

Pojďme tento článek vylepšit!

Řekněte mně, jak mohu tento článek vylepšit.

Komentáře k příspěvku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rubriky

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

SAWAPP - cloudová aplikace ke správě pracovnělékařských prohlídek

Kontaktní informace

Ing. Vít Hofman

IČO: 020 65 681
DIČ: CZ8602215072
Města Mayen 1536
686 01 Uherské Hradiště
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Prohlášení o zásadách Cookies (EU)
cart