Ing. Vít Hofman | SAW - Logo (www.sawuh.cz)

E-shop SAW, platby online a BOZP ihned ke stažení!

Autor článku: Ing. Vít Hofman
Datum publikování: 15. 5. 2017
0
(0)

Jelikož stále více z Vás, chtělo mít zakoupené vzorové dokumenty BOZP ihned ke stažení, rozhodl jsem se Vám vyjít vstříc. E-shop SAW nyní nabízí možnost platit kartou nebo online bankovním převodem.

Vše je zprostředkováno pomocí platební brány společnosti ThePay.cz, s.r.o. a vy se tak nemusíte bát o bezpečnost Vaší platby.

Společnost ThePay.cz, s.r.o. byla založena roku 2011 a pod svými křídly sdružuje ty nejoblíbenější platební metody na trhu. Jedná se o velmi důvěryhodnou společnost, která má splacený základní kapitál ve výši 8 100 000 Kč.


Jaké jsou tedy možnosti platby?

Na e-shopu SAW nyní můžete platit třemi hlavními způsoby a to sice bankovním převodem, online bankovním převodem nebo kartou. Jednotlivé metody se Vám pokusím níže trochu přiblížit.

Platba bankovním převodem

Klasický bankovní převod. Objednáte si produkt a na základě objednávky obdržíte fakturu se splatností 14ti dnů. Na faktuře naleznete všechny platební údaje. Musíte tedy "ručně" zadat pokyn k převodu. Zpravidla ve vašem internet bankingu. Převod prostředků může trvat dle typu banky a typu příkazu až 3 dny. Dokumenty tedy obdržíte nejdříve tehdy, kdy jsou na náš účet připsány peníze.

Platba online bankovním převodem

Jedná se vlastně o totéž,jako klasický bankovní převod, jen ve zrychleném režimu. Po objednání jste přesměrování na platební bránu. Tam vidíte údaje o platbě a možnost, přihlásit se do vašeho internet bankingu. Zadáte tedy příkaz k převodu pomocí platebních údajů a zaplatíte. Převod je téměř okamžitý, ale pouze v případě, že se trefíte do provozních hodin dané banky. Níže můžete zjistit, jaké provozní hodiny jsou:

FIO24/7
ČSOB08-18, pracovní dny
Era08-18, pracovní dny
GeMoney08-18, pracovní dny
Equa bank24/7
Sberbank08-18, pracovní dny
Platba z jiné banky1 pracovní den

Obdobou je možnost zaplatit pomocí platebního tlačítka. Zde je situace ještě jednodušší, protože vše již máte předvyplněno a jen potvrdíte. Tuto možnost ale nabízí pouze následující banky:

Platba2424/7
MojePlatba24/7
ePlatba24/7
mPeníze24/7
UniCredit Bank*24/7

Neprodleně po přijetí peněz dostanete odkaz ke stažení zakoupeného dokumentu. Jak z výše uvedených tabulek patrno, dle typu banky to může být téměř ihned (v řádově sekundách až jednotkách minut).

Platba kartou

Zde nemusíte nic řešit. Po objednání jste přesměrování na platební bránu, kde pouze zadáte číslo vaší karty, datum platnosti karty a kód CVV.

Pokud jste držiteli debetní nebo kreditní karty, u které máte povoleny platby online (zpravidla jednoduše povolíte v internet bankingu), jedná se o nejpohodlnější způsob platby na internetu. Znovu zdůrazňuji, že vše je zabezpečeno SSL certifikáty (v adrese obchodu ve Vašem internetovém prohlížeči vidíte zelený zámek s textem Zabezpečeno a předponou webu https) a platba je tak velmi bezpečná. Zabezpečení při platbě kartou však zejména na straně banky a platební brány (ThePay.cz). Obchod (já) se k Vašim platebním údajům vůbec nemá možnost dostat.


Je platba online opravdu bezpečná?

Samozřejmostí platební brány jsou SSL certifikáty od ověřené autority, umístění serverů v nejlepším data centru TTC v ČR se standardy TIER3, nespočet kontrolních mechanizmů a dohled samotné ČNB nad celým systémem.

Licenci pro platební styk od ČNB má společnost ThePay.cz, s.r.o. již několik let. Dostala ji v roce 2011. Krom toho máte ještě jedny zadní vrátka navíc. Veškeré vklady jsou ze zákona pojištěny až do částky 100 000 EUR!

V dnešní pokročilé době se dá bez nadsázky říct, že platba online je bezpečnější, než-li platba hotovostí! Riziko, že Vás okrade nějaký kapsář je totiž vždy mnohem vyšší, než že nějaký hacker s velmi profesionálními, znalostmi, řekněme dokonce nějaký TOP světový hacker, zaútočí zrovna na vaši transakci. A ta nesporná výhoda, mít vzorovou dokumentaci BOZP ihned ke stažení, za to titěrné riziko jistě stojí.


Elektronická evidence tržeb (EET) a SAW?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Všechny výše uvedené povinnosti plníme. Odkaz na Vaši účtenku Vám obratem, po zakoupení zboží, zasíláme.


Dokumentace BOZP ihned ke stažení!

Jak je z výše uvedeného patrné, již nic nebrání tomu, abyste měli Vaši zakoupenou vzorovou dokumentaci BOZP ihned ke stažení. Stačí si jen zvolit tu správnou platební metodu. Vřele doporučuji platbu kartou, kterou také sám rád používám při nákupech na internetu.


Prohlédněte si nabídku našeho obchodu

Byl pro vás článek užitečný?

Klikněte na hvězdičky pro ohodnocení článku.

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Doposud nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo článek ohodnotí. Děkuji.

Pokud se vám článek líbil...

Sledujte mě na sociálních sítích.

Omlouvám se, že pro vás nebyl tento článek užitečný a děkuji za vaši zpětnou vazbu.

Pojďme tento článek vylepšit!

Řekněte mně, jak mohu tento článek vylepšit.

Komentáře k příspěvku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rubriky

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

  1. Dobrý den pane Hofmane, děkuji za velice podnětné webové stránky, na kterých většinou najdu výborně vysvětlené otázky z oblasti BOZP.…

Kontaktní informace

Ing. Vít Hofman

IČ: 020 65 681
DIČ: CZ8602215072
Zerzavice 2146
686 01 Staré Město
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Prohlášení o zásadách Cookies (EU)
cart