Ing. Vít Hofman | SAW - Logo (www.sawuh.cz)
SAWAPP - cloudová aplikace ke správě pracovnělékařských prohlídek

Požární kniha

Zapomeňte na staré, nepohodlné, vázané požární knihy z papírnictví, které často ani nenaplňují požadavky na dokumentaci požární ochrany! Zvolte moderní, efektivní a přehledné řešení. Zvolte naši požární knihu, díky níž bude dokladování úkolů požární ochrany snadnější, než kdy dříve!

199  s DPH / 164  bez DPH

Katalogové číslo: saw_15h01 Kategorie: , , , Štítky: ,

V čem Vám vzor požární knihy pomůže?

Záznamy v požární knize dnes již nemusí být psané rukou. Jednak vytvoření ručně psaného, kvalitního záznamu, trvá poměrně dlouhou dobu. A zejména, co si budeme nalhávat, ručně psané záznamy jsou často velmi nečitelné a orientace v nich není žádným medem. Vzor požární knihy tyto neduhy eliminuje.

Požární kniha je určena k tomu, abyste si její listy vytiskli a založili do šanonu. Následně do jednotlivých částí knihy, můžete vkládat doklady požární ochrany. Kniha samozřejmě umožňuje i ruční záznam.

Požární kniha je přehledně členěna do několika částí, což Vám v mnohém usnadní práci a zejména, toto členění Vám napoví, co vše je nutno v požární knize dokladovat. Nezapomenete tedy již na nic podstatného.

Samozřejmostí je, že naše vzorová požární kniha obsahuje všechny povinné náležitosti stanovené právními předpisy pro dokumentaci požární ochrany. Toto je častý kámen úrazu vázaných požárních knih, které běžně zakoupíte v papírnictví.

 

Má požární kniha ještě nějakou další výhodu?

Pokud si zakoupíte naši požární knihu, získáte dokument, který Vám bude sloužit po celou dobu Vašeho podnikání. Není nic jednoduššího, než si dotisknout konkrétní formulář, který již máte popsaný, nebo vytisknout celou knihu.

Oproti vázaným, papírovým knihám, které mají zpravidla kolem dvaceti listů, je to nesporná výhoda.

 

Kdo musí požární knihu vést?

Požární knihu musí mít prakticky každý podnikatelský subjekt. Požární kniha slouží zejména k záznamům preventivních požárních prohlídek a ty se provádějí na všech pracovištích, kde se vyskytuje veřejnost nebo zaměstnanci.

 

Jak mají vypadat záznamy v požární knize?

S podobou nejvýznamnějších záznamů do požární knihy, Vám pomohou naše vzorové doklady. Díky nim nejen že provedete preventivní činnost řádně a efektivně, ale ušetříte i hodně času, který byste věnovali tvorbě samotného záznamu. Vzorové doklady můžete zakoupit také v našem e-shopu.

 

Dávno pryč je doba, kdy záznam do požární knihy vypadal nějak následovně: "Nebyly zjištěny žádné požární závady" nebo "Zatarasený hasící přístroj byl uvolněn při prohlídce. Jinak bez závad."

Dnešní záznam musí být více sofistikovaný a více dokládat, že preventivní požární prohlídka nebyla provedena jen formálně.

Další informace

Typ Produktu

Format

Narocnost

Podminky

Predpisy

,

Prokoho

, , , , ,

Stran

Upravitelnost

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Požární kniha“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat...

You may also like…
SAWAPP - cloudová aplikace ke správě pracovnělékařských prohlídek

Kontaktní informace

Ing. Vít Hofman

IČO: 020 65 681
DIČ: CZ8602215072
Města Mayen 1536
686 01 Uherské Hradiště
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Prohlášení o zásadách Cookies (EU)
cart