Stanovení organizace školení BOZP

Stanovení organizace školení BOZP

149  s DPH / 123  bez DPH

Katalogové číslo: saw_07 Kategorie: , Štítek:

Konečně je tu vzorový dokument, díky němuž dokážete precizně nastavit problematiku školení a odborné způsobilosti zaměstnanců. Směrnice uvádí jednotlivá školení, kdo je může provádět, jak často se mají opakovat a další podrobnosti.

Nastavte si pravidla ještě dnes!

Směrnice školení BOZP - proč ji chtít?

Školit musí každý zaměstnavatel. To po něm vyžaduje Zákoník práce. Zákoník práce rovněž chce, aby zaměstnavatel stanovil jasná pravidla pro provádění školení. ideální cestou tedy je, vypracovat vnitřní předpis - neboli směrnice školení BOZP.

Díky naší vzorové směrnici BOZP, nemusíte být odborníky na oblast školení. Směrnice zkrátka stanoví povinnosti pro všechna školení bezpečnosti práce a požární ochrany. Vy tedy jednoduše vymažete ta školení, která se Vašich podmínek netýkají. A díky směrnici skutečně poznáte, která to jsou.

Směrnice Vám tedy pomůže, pro jednotlivá školení, stanovit osobu školitele, periodu školení, obsah školení a způsob ověření znalostí. Směrnice školení také blíže specifikuje, požadavky na jednoltivá školení a uvádí, jaké způsoby ověření znalostí je možné použít.

Vzorová směrnice je nesmírně univerzální a mohou ji použít jak administrativní, tak i výrobní firmy.

 

Pro koho je směrnice školení BOZP určena?

Vzorová směrnice školení BOZP je určena všem zaměstnavatelům. Využít ji mohou jak malé firmy tak i velké korporace a to bez ohledu na obor jejich podnikání.

 

Jaká školení směrnice řeší?

Vzor směrnice je sestaven tak, aby obsahoval všechna běžná školení bezpečnosti práce. Není totiž nic lehčího, než ta školení, která se Vás netýkají, ze směrnice vymazat. Směrnice tedy řeší problematiku základního školení o právních a ostatních předpisech bezpečnosti práce, tj. např. školení vedoucích zaměstnanců, zaměstnanců, řidičů firemních vozidel a dále např. školení o práci v hluku, školení prací ve výškách, školení svářečů, elektrikářů, školení jeřábníků a vazačů, školení obsluh motorových vozíků a mnohá další.

Pro každý druh školení je uveden právní předpis, ze kterého požadavek na školení plyne, osoba školitele a doporučená nebo závazná perioda školení.

Směrnice se však zabývá i problematikou seznámení zaměstnanců s pracovištěm, riziky a zácviku zaměstnanců na pracovišti. Nedílnou součástí školení, jsou i tzv. školení mimořádná. Např. seznámení zaměstnanců s pracovními úrazy. I tuto problematiku naleznete ve směrnici řešenu.

Více o problematice školení BOZP se můžete dočíst v našem blogu.

Další informace

Typ Produktu

Format

Narocnost

Podminky

Predpisy

Prokoho

, ,

Stran

Upravitelnost

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Stanovení organizace školení BOZP“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat...

You may also like…
SAWAPP - cloudová aplikace ke správě pracovnělékařských prohlídek

Kontaktní informace

Ing. Vít Hofman

IČO: 020 65 681
DIČ: CZ8602215072
Města Mayen 1536
686 01 Uherské Hradiště
0
  0
  Přehled nákupu
  Jen 250  vás dělí od dárku zdarma!
  250 
  Váš košík je prázdnýZpět do obchodu
   Použít kupón
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram