Doklad o seznámení zaměstnanců s pracovištěm

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 0)

99  s DPH / 82  bez DPH

Formulář obsahuje osnovu seznámení a prezenční listinu, včetně řádného prohlášení pro seznámené zaměstnance. Seznámení zaměstnanců s konkrétním pracovištěm, je velmi významnou součástí prevence bezpečnosti práce. Díky osnově neopomenete zaměstnancům o pracovišti sdělit nic podstatného.

Katalogové číslo: saw_07g01 Kategorie: , Štítky: ,

Seznámení zaměstnance s pracovištěm

Každý zaměstnanec musí řádně znát své pracoviště. Zejména u nastupujících zaměstnanců je proto nezbytně nutné, tyto s pracovištěm obeznámit. Abyste později, např. při vzniku škody, byli schopni toto seznámení prokázat, je velmi vhodné vést o seznámení dokumentaci.

A právě zde Vám pomůže náš vzorový formulář, který obsahuje jak osnovu seznámení (díky ní budete přesně vědět, co seznámenému o pracovišti sdělit), tak i prezenční listinu seznámení, která slouží pro záznam tohoto seznámení. Součástí prezenční listiny je i vhodná klauzule, prohlášení seznámeného zaměstnance, díky níž bude zcela zřejmé, co vlastně seznámený zaměstnanec svým podpisem stvrzuje.

Co když se seznámení neprovede?

Pokud na pracoviště pustíte k práci zaměstnance, který nebude mít o pracovišti přehled, může to vést ke vzniku škody. Zcela jednoduchým případem může být prasklé vodovodní potrubí, kdy nový zaměstnanec nebude schopen nalézt na pracovišti hlavní uzávěr vody. Nebo může dojít k úrazu kolegy nového zaměstnance a tento mu neposkytne řádnou první pomoc, protože nenajde zavčasu lékárničku první pomoci.

Prvků a informací, které jsou předmětem seznámení je však daleko více.

Další informace

Typ produktu

Formát dokumentu

Náročnost úpravy

Podmínky použití

K právnímu předpisu

Určeno pro

, ,

Počet stran

Upravitelnost (editace)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Doklad o seznámení zaměstnanců s pracovištěm”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ptejte se, podělte se o zkušenosti, diskutujte...