Doklad o seznámení zaměstnanců s pracovištěm

Doklad o seznámení zaměstnanců s pracovištěm

99  s DPH / 82  bez DPH

Katalogové číslo: saw_07g01 Kategorie: , Štítky: ,

Formulář obsahuje osnovu seznámení a prezenční listinu, včetně řádného prohlášení pro seznámené zaměstnance. Seznámení zaměstnanců s konkrétním pracovištěm, je velmi významnou součástí prevence bezpečnosti práce. Díky osnově neopomenete zaměstnancům o pracovišti sdělit nic podstatného.

Seznámení zaměstnance s pracovištěm

Každý zaměstnanec musí řádně znát své pracoviště. Zejména u nastupujících zaměstnanců je proto nezbytně nutné, tyto s pracovištěm obeznámit. Abyste později, např. při vzniku škody, byli schopni toto seznámení prokázat, je velmi vhodné vést o seznámení dokumentaci.

A právě zde Vám pomůže náš vzorový formulář, který obsahuje jak osnovu seznámení (díky ní budete přesně vědět, co seznámenému o pracovišti sdělit), tak i prezenční listinu seznámení, která slouží pro záznam tohoto seznámení. Součástí prezenční listiny je i vhodná klauzule, prohlášení seznámeného zaměstnance, díky níž bude zcela zřejmé, co vlastně seznámený zaměstnanec svým podpisem stvrzuje.

Co když se seznámení neprovede?

Pokud na pracoviště pustíte k práci zaměstnance, který nebude mít o pracovišti přehled, může to vést ke vzniku škody. Zcela jednoduchým případem může být prasklé vodovodní potrubí, kdy nový zaměstnanec nebude schopen nalézt na pracovišti hlavní uzávěr vody. Nebo může dojít k úrazu kolegy nového zaměstnance a tento mu neposkytne řádnou první pomoc, protože nenajde zavčasu lékárničku první pomoci.

Prvků a informací, které jsou předmětem seznámení je však daleko více.

Další informace

Typ Produktu

Format

Narocnost

Podminky

Predpisy

Prokoho

, ,

Stran

Upravitelnost

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Doklad o seznámení zaměstnanců s pracovištěm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat...

You may also like…
SAWAPP - cloudová aplikace ke správě pracovnělékařských prohlídek

Kontaktní informace

Ing. Vít Hofman

IČO: 020 65 681
DIČ: CZ8602215072
Města Mayen 1536
686 01 Uherské Hradiště
0
  0
  Přehled nákupu
  Jen 250  vás dělí od dárku zdarma!
  250 
  Váš košík je prázdnýZpět do obchodu
   Použít kupón
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram