Protokol o kontrole regálu

Protokol o kontrole regálu

199  s DPH / 164  bez DPH

Snad v každé firmě jsou provozovány regály. Ať už malé nebo velké regálové systémy, všechny musejí být nejméně jedou ročně překontrolovány! Vzorový protokol o kontrole regálu SAW Vám umožní provedení kontroly mnohem snadněji, než kdy dříve. Protokol je vytvořen formou checklistu - tj. pouze vyplníte u jednotlivých dotazů ANO / NE / 0. Kontrolou Vás tak doslova provede.

Proveďte kontroly regálů ještě dnes - stáhněte si vzor protokolu k okamžitému použití!

Kdo protokol o kontrole regálu využije?

Protokol o kontrole regálu je určen pro všechny provozovatele / uživatele regálů.

Regálem je myšleno stabilní technické zařízení, které slouží ke skladování materiálů a které se skládá zpravidla ze svislých sloupů nebo jiných bočních konstrukcí a vodorovných konzolí, popř. nosníků polic.

 

Proč využít zrovna vzorový protokol o kontrole regálu SAW?

Náš vzorový protokol o kontrole regálu je unikátní zejména tím, že obsahuje část, checklist, pomocí níž je možné provést kontrolu velmi efektivně a odborně.

Většina běžně dostupných protokolů obsahuje kolonku "regál v pořádku" a "zjištěny závady". Vy tak vlastně ani nevíte, co máte na regálu kontrolovat. Díky našemu protokolu a checklistu, budete ale postupovat bod po bodu. Protokol Vás celou kontrolou snadno a rychle provede.

Vyplněný checklist je navíc velmi důležitý i pro pozdější dokazování, jakým způsobem jste kontrolu provedl a co jste na regálu vůbec kontrolovali. Nikdo Vás nebude osočovat z toho, že kontrola byla pouze formální.

 

Kdo může kontrolu regálu provádět?

Právními předpisy není stanoveno, kdo může kontrolu regálu provádět. Nic tedy nebrání tomu, abyste si ji provedli svépomoci. Zejména v případě konstrukčně jednoduchých regálů, v nichž jsou navíc uložena jen lehká břemena, je zcela zbytečné volat externí firmu, která si za kontrolu může vyúčtovat až desítky tisíc korun.

Ideální je, pokud zaměstnavatel prováděním kontrol regálů pověří pracovníky údržby nebo přímo vedoucí zaměstnance.

Kontroly regálů může samozřejmě provádět i odborně způsobilá osoba v prevenci rizik v oblasti BOZP.

 

Jak často je nutno regály kontrolovat?

Regály musíte kontrolovat nejméně 1x ročně. Tak to stanoví nařízení vlády. Také je vhodné nahlédnout do provozní dokumentace regálu od výrobce, tj. do návodu k obsluze a údržbě regálu, zda tam nejsou uvedeny kontroly častější.

 

Pro jaký typ regálů se vzorový protokol hodí?

Vzorový protokol o kontrole regálu je vytvořen tak, aby jej bylo možno použít pro jakýkoliv regál nebo regálový systém. Nemusíte si tak lámat hlavu nad tím, zda jej bude možno použít zrovna pro Váš regál.

 

Další informace

Typ Produktu

Format

Narocnost

Podminky

Predpisy

Prokoho

, , ,

Stran

Upravitelnost

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Protokol o kontrole regálu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat...

You may also like…
SAWAPP - cloudová aplikace ke správě pracovnělékařských prohlídek

Kontaktní informace

Ing. Vít Hofman

IČO: 020 65 681
DIČ: CZ8602215072
Města Mayen 1536
686 01 Uherské Hradiště
0
  0
  Přehled nákupu
  Jen 250  vás dělí od dárku zdarma!
  250 
  Váš košík je prázdnýZpět do obchodu
   Použít kupón
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram