Kurz BOZP pro vedoucí zaměstnance

Štítek: Školení

Je povinnost školit zaměstnance z návodů k obsluze?
Školit zaměstnance z návodů k obsluze? Odpověď je poměrně jednoduchá. Ano. Ale pojďme si ji podrobněji rozebrat, protože se jedná o poměrně významnou kapitolu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Nejprve ke školení BOZP obecně. To vychází z požadavku odst. (2), § 103, Z...
Celý článek

Kontaktní informace

Ing. Vít Hofman

IČ: 020 65 681
DIČ: CZ8602215072
Zerzavice 2146
686 01 Staré Město
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Prohlášení o zásadách Cookies (EU)
cart