Revize hasících přístrojů

Kdo může provádět revize hasících přístrojů?

Předně nutno uvést na pravou míru terminologii. Revize hasících přístrojů se neprovádí. Dle § 9, vyhlášky č. 246/2001 Sb., úz, se u hasících přístrojů provádějí tzv.: kontroly provozuschopnosti. Běžnou laickou …

Kdo může provádět revize hasících přístrojů? Číst článek »