KURZ BEZPEČNOSTI PRÁCE
pro vedoucí zaměstnance

Kurz tak trochu jinak a lépe.

Komu je kurz BOZP určen?

Kurz je určen vedoucím zaměstnancům na všech stupních řízení. Od předáků, přes mistry, vedoucí oddělení, až po ředitele a jednatele společností.

Proč se kurzu zúčastnit?

Protože nechcete, aby se Vašemu podřízenému zaměstnanci stal pracovní úraz. A pokud už se stane, nechcete z toho mít problémy.

Proč jinak a lépe?

Kurz není jako většina jen o pouhém seznamování účastníků s povinnostmi bezpečnosti práce.

Kurz zejména pojednává o praktických dopadech těchto povinností a o úskalích a problémech při jejich naplňování. Kurz účastníkům ukazuje cestu, jak plnit úkoly bezpečnosti práce jinak, efektivněji a naučí je, kdy a na co si dávat pozor!

Harmonogram a náplň kurzu

8:45 – 9:00
Prezence účastníků

9:00 – 11:30
I. Část

  • Řešit bezpečnost? Proč? Motivační argumenty.
  • Co je v bezpečnosti opravdu důležité?
  • Co si musí pohlídat každý vedoucí?
  • Koho plněním úkolů pověřit?
  • Plňme jednotlivé úkoly BOZP efektivně:
    • Jak být s lékařem kamarád.
    • Kate co? Kategorizace prací.
    • Fungující systém řízení rizik není sci-fi.
    • Pořád jen školíme a školíme! Co s tím?
    • K čemu průkazy obsluh?
    • Neposkytujte ochranné pomůcky zbytečně!
    • Neutopte se v papírech.
    • Všude samá tabulka. Ach náš design!
    • Důvěřuj, ale prověřuj!
  • Periody činností a jak je bezpečně natáhnout.

11:30 – 12:15
Polední přestávka

12:15 – 14:30
II. Část

  • Proč musíte požární ochranu “delegovat”?
  • Motivace zaměstnanců k bezpečnosti.
  • Co je nutné platit a kolik to má stát?
  • Umím si ohlídat své dodavatele služeb BOZP.
  • Jak na bezpečnosti ušetřit a zachovat kvalitu?
  • Nebojím se pracovního úrazu – vím jak na něj.
  • Jak přežít inspekci práce?
  • Využití moderních nástrojů k řízení BOZP
    • BONUS: Poskytnutí online vzorových dokumentů BOZP v hodnotě 700 Kč!

14:30 – 15:00
Dotazy, diskuse, připomínky, ukončení

Místo kurzu

Kongresové centrum
REC Group

Kurz probíhá v moderním a pohodlném prostředí. Káva a čaj je samozřejmostí. Po skončení kurzu si navíc můžete prohlédnout unikátní Kovozoo nebo si zazávodit na místní motokárové dráze.

Brněnská 1372
686 03 Staré Město

Termín kurzu

Cena kurzu

Čtvrtek, 23. 11. 2017 v 9:00 hod

1599 Kč včetně 21% DPH

Lektor kurzu

Ing. Vít Hofman

specialista bezpečnosti práce a požární ochrany

Bezpečnosti práce a požární ochraně se aktivně věnuji již 8 let. Převážnou část své praxe působím jako dodavatel služeb pro nejrůznější firmy v rámci celé ČR. Díky tomu jsem se setkal s uvěřitelnými i neuvěřitelnými situacemi. Zažil jsem komické i velmi nepříjemné chvíle ohledně pracovních úrazů. Prošel jsem si trápením kolem nemocí z povolání. Rovněž jsem se zapotil při požárech a vypil nejedno kafíčko při účasti na státní kontrole inspekce práce.

Opatření BOZP se vždy snažím naplňovat způsobem, který pro zaměstnavatele představuje co nejmenší zátěž, a to ze všech možných ohledů. Naopak pro bezpečnost nejen zaměstnanců musí tato opatření být co největším přínosem. Vím, co je skutečně důležité a nutné. Vím, co vás trápí nejvíce. Umím nalézat a aplikovat pružná, efektivní a zákonná řešení problémů a chci vás je naučit.

Věřím, že mé nabyté zkušenosti a rady Vám budou přínosem, že pomohou vyvarovat se zbytečných problémů.

Rezervace / přihláška

Kurz nyní můžete zakoupit také online, se slevou 200 Kč, ihned zaplatit a tím získat jistotu místa.

Buďte v obraze!

A navíc získejte slevu na vzorovou dokumentaci BOZP z e-shopu SAW 15%!

Informace, články, názory z oblasti bezpečnosti. Navíc přehled o novinkách ve vzorové dokumentaci BOZP ke stažení.

Váš email byl úspěšně zapsán